KARSTĀS CEĻAZĪMES / VALSTIS / ŠARMELŠEIHA / ŠARMELŠEIHA - GALERIJA

Šarmelšeihas foto galerija

Kūrorta un ekskursiju fotogrāfijas.

Šarmelšeiha. Ekskursija uz Krāsaino kanjonu.

Ekskursija piemērota pieaugušajiem. Ekskursijas laikā būs pietura, lai jūras krastā pavizinātos ar kamieļiem, iespējams arī ar kvadricikliem. Pēc tam pusdienas un snorkelēšana virs Zilā bezdibeņa (Blue hole, Голубая дыра). Pa ceļam parasti tiek apmeklēta esenču darbnīca, kur var nopirkt aromātus afrodīzjus u.c., ja interesē. Ekskursijas nobeigumā pastaiga pa Krāsaino kanjonu. Iespējams, ka secība mainās vietām.

Šarmelšeiha. Tuksneša safari.

Ekskursija piemērota pieaugušajiem un pusaudžiem. Ekskurijām ir dažādas variācijas. Maksimālā programma - vizināšanās ar kvadricikliem, izjāde ar kamieļiem, beduīnu mājokļa apmeklējums, mini Ēģipte ar mini piramīdām un mini Luksoras tempļiem, vakariņas un nacionālo deju priekšnesumi tuksneša "kafejnīcā".

Kaira un Gīzas piramīdas.

Ekskursija uz Kairu. Ēģiptes muzejs un Gīzas piramīdas. Ja brauksiet ekskursijā uz Kairu, jums lidostā jāpērk vīza, jo lai izbrauktu no Sīnaja pussalas, ir vajadzīga vīza. Var braukt grupas ekskursijā ar autobusu (7h vienā virzienā). Ja gribas, lai viss iet ātrāk (4 h vienā virzienā), var paņemt individuālo ekskursiju ar vieglo mašīnu. Jā, dārgāk, bet varbūt ir to vērts. Katram pēc izvēles.

Šarmelšeiha. Farsha cafe.

Populārākā un romantiskākā Šarmelšeihas kafejnīca jūras krastā. Pa dienu pie Farsha cafe ir arī Golden beach, un var noiet lejā uz pludmali. Šī ir maksas pludmale ap 4 USD. Bet par to dabū sauļošanās krēslu ar saulsargu. Un šeit ir ļoti labi koraļļu rifi. Ja neplānojat doties jūras izbraucienos, var atnākt/atbraukt uz šejieni un snorkelēt no laipām. Šeit arī pie paša krasta no laipām var redzēt krāsainas zivis kā no akvārija un pērļu gliemenes. Vakaros, kad satumst, Faršā iedegas krāsainas laternas, un var skaisti pasēdēt ar ūdens pīpi, tēju vai slavenajiem Frešiem (Svaigās sulas kopā ar biezumiem. Var pasūtīt dažādas variācijas. Viens no variantiem - mango + zemenes + guava). Ir pieejams arī alkohols.

Šarmelšeiha. 4*+Albatros Aqua Blu.

Ideāla viesnīca ģimenes atpūtai un aktīviem jauniešiem. Par labu cenu. Viesnīcā ir lielākais Šarmelšeihas akvaparks. Kopā 64 slidkalniņi. Var izmantot gan šo, gan blakus esošās 5* Albatros viesnīcas ūdens slidkalniņus. Ja citās viesnīcās pirksiet ekskursiju uz akvaparku, jūs visdrīzāk vedīs tieši uz šo akvaparku. No Aqua Blu līdz Farsha cafe 10 min ar kājām. Attēlos gan viesnīca, gan tuvākā apkārtne. Jūras velšu restorāns, kur uz ielas var nopirkt svaigas garneles, zivis kalmārus, un tad tos pagatavo un pasniedz gatavus. Pludmale. Viesnīcas pludmale ir ar lēzenu smilšu ieeju. Bet 5 min pa krastu pa kreisi, pie vecas policijas būdas ir ļoti labi koraļļi. Pludmale ir it kā nevienam nepiederoša, bet vietējie mēģina iekasēt pa 1 USD. Par to viņi palīdz apskatīt korālļus. Pavada, kur ir droši peldēt, lai nesaskrāpētos, un parāda visu skaistumu.

KĀ REZERVĒT CEĻOJUMU

FACEBOOK

Facebook ikona

Pievienojies mums Facebook, uzzini jaunākās viesnīcu cenas un noderīgu informāciju par ceļojumiem pirmais. Raksti Feisbukā uz messenger

INSTAGRAM

Instagram ikona

Seko mums Instagram, uzzini jaunākās viesnīcu cenas un noderīgu informāciju par ceļojumiem pirmais. Raksti Instagramā direct message

WHATSAPP

Sākt čatu

Klikšķini uz ikonas, raksti mums uz Whatsapp +37127807575

E-PASTS

E-pasts

Klikšķini uz ikonas, raksti mums e-pastu uz [email protected]

Šeit Tu vari ievadīt gan tekstu, gan ievietot attēlus un tabulas, ja ir tāda nepieciešamība.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.