Ar ko atšķiras AI no UAI
Abos gadījumos būs nodrošināta 3x ēdināšana (plus var būt pa vidu uzkodas - burgeri, picas, nakts zupa), atspirdzinošie dzērieni un noteikta tipa alkoholiskie dzērieni.
Parasti galvenā atšķirība ir tāda, ka AI ir iekļauti atspirdzinošie + vietējie alkoholiskie dzērieni (alus, vīns, kokteiļi, varbūt kādi vietējie stiprie), bet UAI ir iekļauti daži importa alkoholiskie dzērieni (piemēram, Jameson, Baileys, Martini).
Pasūtot UAI importa dzērienus, jāsaka nosaukums. Piemēram, ja gribat Jameson ar kolu, tā arī jāsaka “Jameson ar kolu”. Ja pateiksiet viskiju ar kolu, tad jums iejauks ar vietējo viskiju.
Bet kopumā UAI var būt plašāks piedāvājumu klāsts – vairāk restorānu, ko var apmeklēt, svaigi spiestas sulas, saldējums un tml. Katra viesnīca pati nosaka, kādi pakalpojumi (un kāds tieši importa alkohols) būs iekļauts UAI.
Var būt arī tā, ka UAI nepiedāvā importa alkoholiskos dzērienus. Bet tas ir reti, parasti lētākās viesnīcās. Turcijā Eftalia viesnīcās UAI parasti nozīmē to, ka būs papildus iekļauta turku kafija, kokteiļi un “a la carte” restorāni.
“A la carte” ir nevis zviedru galds, bet kad jūs apkalpo pie galdiņiem pēc ēdienkartes. Daudzās labās viesnīcās arī ar parasto AI ir iespēja 1x nedēļā (vai 3x, piemēram) apmeklēt a la carte restorānu, bet iepriekš jāpiesaka laiks recepcijā vai pie “guest relations” galdiņa (vestibilā). Var būt arī speciāli ekrāni, kur online var rezervēt apmeklējuma laiku.
Visvairāk UAI ir Turcijā. Ļoti reti Ēģiptē un Grieķijā. Turcijā, ja ir norādīts Luxury AI, Premium AI, Exclusive AI un tml., tas nozīmē, ka tas ir tas pats kas UAI. Viesnīcas tikai tādā veidā vēlas atšķirties.
Ēģiptē visdrīzāk, ka UAI arī nebūs iekļauts importa alkohols. Visdrīzāk tas iekļaus “a la carte” restorānus vai kādus citus papildus pakalpojumus.
Sekojiet mums Facebook
Sekojiet mums Instagram